میکروفون MXL 770

وضعیت: ناموجود


ترکیب فوق العاده ای از کیفیت، انعطاف و ارزش خرید بالاست که قابلیت استفاده در استودیوهای حرفه ای و استودیوهای خانگی را دارد.


ناموجود


* مشاهده شرایط فروش اقساط این کالا

مشاوره رایگان

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس بگیرید
۰۲۱-۶۶۷۰۲۵۲۷
ساعات اداری
۰۹۱۲-۲۸۵۰۸۲۱
۱۰ صبح تا ۱۰ شب
whatsapp
شبانه روزی


میکروفون MXL 770

میکروفن MXL 770 یک میکروفن کاندنسر چند کاره است که وکالیست ها به خاطر پاسخگویی فرکانسی بم و فرکانس های بالای شفاف این میکروفن تمایل زیادی به استفاده از آن دارند. برای رسیدن به چنین کیفیتی، در ساخت این میکروفن از یک پری امپ بسیار با کیفیت FET و خروجی بالانس عاری از ترانسفورماتور استفاده شده تا پاسخگویی فرکانسی وسیع و نویز پایینی ایجاد شود. از دیگر ویژگی های این میکروفن می توان به وجود یک فیلتر Low cut برای حذف فرکانس های بم ناخواسته اشاره کرد. همچنین یک پد 10dB هم برای این میکروفن در نظر گرفته شده تا بتوان طیف وسیعی از منابع صوتی را با این میکروفن ضبط کرد. در پکیج MXL 770 یک شاک مونت برای کاهش ارتعاشات مکانیکی و یک کیس مستحکم هم قرار داده شده است.MXL 770

The popular MXL 770 is a high quality multipurpose condenser mic that vocalists gravitate to for its solid low frequency response and clear high end. To achieve this MXL uses a high-quality FET pre-amp and transformerless balanced output for wide dynamic range and low noise. Features include a low frequency roll-off to reduce unwanted rumbling and a 10db pad to facilitate a wide variety of sound sources. The 770 comes with a shockmount to reduce mechanical vibrations and a rugged carrying case. The MXL 770 is a perfect combination of quality, flexibility, and value for both professional and home recording studios.


نوع میکروفون Pressure gradient condenser microphone
پاسخ فرکانسی 30Hz - 20kHz
امپدانس خروجی 150 ohms
فانتوم پاور 48V phantom power (+/- 4V)
حداکثر SPL 137 dB
الگوی قطبی Cardioid
وزن محصول 453.59g
سوالات و نظرات کاربران

درج نظر

    بد           خوب
نکته: اچ تی ام ال ترجمه نمی شود