اسپیکر مانیتورینگ Adam T7V

وضعیت: به زودی


چند خط درباره محصول:

این مانیتور برای مانیتورینگ از فاصله ی نزدیک، در اتاق های کوچک مناسب باشد، فارغ از این که ساب ووفر داشته باشید یا نه.


به زودی
اسپیکر مانیتورینگ Adam T7V

مانیتورهای سری T از کمپانی ADAM، مانیتورهای اکتیو با قیمتی مناسب هستند. مانیتور T7V مانیتور پرچم دار سری T است و دارای درایوری از جنس پلی پروپیلن برای فرکانس های بیس می باشد که توانایی تولید فرکانس های بم تا فرکانس 39 Hz را دارست. توییتر این مانیتور که از تکنولوژی U-ART کمپانی ADAM بهره می برد، فرکانس های زیر شفافی تا 25kHz تولید می کند که برای مانیتوری در این بازه ی قیمتی قابل توجه است. الگوی انتشار یکدست و وسیع توییتر این اسپیکر مانیتورینگ به وسیله ی یک موج بر، که بر اساس موج بر به کار رفته در مانیتورهای رده بالای سری S این کمپانی ساخته شده است، کامل شده که باعث می شود شما بتوانید در زوایای بازتری نسبت به مانیتور نشسته و کماکان صدای بی نقصی از مانیتور بشنوید.
کابینت منحرف شده ی T7V دارای یک پورت بیس در پنل پشتی است که به یک صفحه ی فلزی متصل شده که حاوی اتصالات ورودی آنالوگ، تنظیمات اکولایزر و کراس اورهای درایور است. آمپلی فایر 50 وات Class D ووفر، در کنار امپ 20 وات Class D توییتر، موجب می شوند که یک جفت T7V بتواند فشار صوتی حداکثری 110dB را در فاصله ی یک متری ایجاد کند. پاسخگویی فرکانسی گسترده ی T7V، داینامیک قدرتمند، پاسخگویی فوق العاده به ترانزینت ها و فرم فاکتور کوچک، این مانیتور را برای استفاده در اتاق های کنترل کوچک و کارهایی مانند تنظیم موسیقی، مراحل پس از تولید فیلم و کارهای مربوط به پخش رادیویی/تلویزیونی ایده آل ساخته است.
ووفر به کار رفته در T7V به شکلی طراحی شده که فرکانس های بیس را به شکل بهینه ای تولید کند. در ساخت این ووفرها از درایوری از جنس پلی پروپیلن سخت و با تراکم کم استفاده شده که با طراحی بدنه ای که درایور داخل آن قرار گرفته کاملا بهینه است. ووفر پنج اینچی T7V گستره ی فرکانس های بیس را تا 39Hz کاهش می دهد که موجب می شود


Adam T7V

The T7V is a two-way studio monitor designed for vertical use in a nearfield application.
The T7V features a 7” woofer that provides bass extension down to 39 Hz, while the U-ART tweeter’s diaphragm provides pristine and extended high-frequency response up to 25 kHz – virtually unheard of in monitors in this price range. The U-ART tweeter is fitted to a precision waveguide with the same dispersion-control attributes as the High Frequency Propagation (HPS) waveguide used in ADAM Audio’s flagship S Series studio monitors. The waveguide’s highly uniform dispersion of high frequencies provides an incredibly wide sweet spot that frees you from being glued to a rigid mix position while working.
On the rear side of the T7V’s beveled cabinet, a rear-firing bass reflex port joins a sturdy metal backplate that’s home to the analog input connections. The U-ART tweeter is powered by a 20 W Class-D amp, while a 50 W Class-D amp serves the woofer. These new powerhouses yield an impressive maximum of 110 dB SPL per pair.
The wide frequency response, high dynamic range, excellent transient response, wide sweet spot and small footprints make the T7V perfectly suited for use in small


سایز ووفر 7"
جنس ووفر Polypropylene
سایز توییتر 1.9"
جنس توییتر U-ART tweeter
پاسخ فرکانسی 39Hz-25kHz
ورودی دیجیتال ندارد
نوع ورودی 1 x XLR, 1 x RCA
وزن 15.7 lbs.
سوالات و نظرات کاربران

درج نظر

    بد           خوب
نکته: اچ تی ام ال ترجمه نمی شود